Walczyli do końca. Remis w ostatniej akcji!

Piłkarze Lecha Poznań w piątkowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy zremisowali przed własną publicznością 1-1 z zespołem Lecha Poznań. Bramkę dla Kolejorza w ostatniej akcji meczu zdobył Darko Jevtić. Dzisiejsze spotkanie ro...

zVARiowany mecz! Remis Lecha w Gdańsku

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 13. kolejki Lotto Ekstraklasy zremisowali na wyjeździe 3-3 z zespołem Lechii Gdańsk. Bramki dla Kolejorza zdobywali Maciej Gajos, Christian Gytkjaer oraz Maciej Makuszewski. Dzisiejsze ...

Zwycięstwo było tak blisko!

Piłkarze Lecha Poznań w piątkowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy zremisowali na wyjeździe 1-1 z zespołem Jagiellonii Białystok. Bramkę dla Kolejorza zdobył Darko Jevtić.

Informacje

Przewidywany skład Lecha na Sandecję

Piłkarze Lecha Poznań w ramach 16. kolejki polskiej Ekstraklasy zmierzą się na wyjeździe z zespołem Sandecji Nowy Sącz. Poznajcie przewidywany skład Kolejorza. W bramce tradycyjnie postawiliśmy na Matusa Putnocky'ego. Z kolei pa... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN

Trener Bjelica po sparingu Tarnovia - Lech

Lech Poznań w sobotnim sparingu wygrał bez najmniejszych problemów z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Poznaj opinię trenera Nenada Bjelicy po towarzyskiej konfrontacji z IV-ligowcem. Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): C... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Wygrana Lecha. Nicki Bille z 4 golami!

Piłkarze Lecha Poznań w sobotę rozegrali mecz towarzyski z IV-ligową Tarnovią Tarnowo Podgórne. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Kolejorza w stosunku 7-0. Bohaterem Lecha Poznań został Nicki Bille Nielsen, kt&oa... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Przewidywany skład Lecha na Górnika

Przed zawodnikami Lecha Poznań bardzo ważne spotkanie Lotto Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Tradycyjnie przed meczem podajemy Wam przewidywany skład Kolejorza. Wydaje się, że trener Nenad Bjelica może dokonać kilku zmian w... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/Olga Kwik

Przewidywany skład Lecha na Wisłę

Drużyna Lecha Poznań podejmie dzisiaj na INEA Stadionie zespół Wisły Kraków. Tradycyjnie przed meczem prezentujemy przewidywany skład Kolejorza. Miejsce w bramce zarezerwowane jest dla Matusa Putnocky'ego. Z kolei w... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN

Urazy Janickiego i Situma

Mario Situm i Rafał Janicki to zawodnicy, którzy już w pierwszej połowie musieli opuścić plac gry. Okazuje się, że obaj mają problemy ze stawem skokowym - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu. Mario Situm zgłosił uraz ju... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Wypowiedzi trenerów po meczu Lechia - Lech

Drużyna Lecha Poznań w sobotni wieczór zremisowała na wyjeździe 3-3 z zespołem Lechii Gdańsk. Przeczytajcie pomeczowe opinie trenerów Nenada Bjelicy i Adama Owena. Adam Owen (trener Lechii Gdańsk): Właśnie rozmawiał... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Pozostałe

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
3 : 1
Górnik Zabrze - KKS Lech Poznań
04.11.2017; 20:30
::Ekstraklasa::
Następny mecz
Sandecja Nowy Sącz - KKS Lech Poznań
18.11.2017; 18:00
::Ekstraklasa::
00

 dni
01

 godzin
27

 minut
30

 sekund


Laboratorium Alchemika - natrualne i ekologiczne mydła oraz pielęgnujące kule do kąpieli




Tabela ligowa
1.Górnik Zabrze158332229
2.Legia Warszawa159191428
3.Wisła Kraków168201627
4.Jagiellonia Białystok167211927
5.Korona Kielce157251525
6.KKS Lech Poznań156241424
7.KGHM Zagłębie Lubin156221723
8.Wisła Płock156182020
9.Śląsk Wrocław155192220
10.Arka Gdynia154151619
11.Termalica Bruk-Bet Nieciecza164151917
12.Sandecja Nowy Sącz154141817
13.Lechia Gdańsk154192417
14.Cracovia 153192315
15.Piast Gliwice153162513
16.Pogoń Szczecin16212279
Społeczność
Zarejestrowanych: 1256
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 82

Są z nami:
Dyskusja
  • KOLEJORZ666 11 godzin temu

    Dzisiaj się okaże czy warto jeszcze być kibicem Lecha .

  • KolejowaMachina 10 dni temu

    Znów się interesujemy Portugalczykiem, ciągle nabór , szrot zagraniczny. Nie lepiej dać szansę chłopakom z akademi ?? Po co ona jest. Jeżeli nawet nie chcą z akademi niech zapłacą wiecej za Polaka ! Kiedys w Lechu grało 2/3 piłkarzy z zagranicy obecnie 2/3 polakow . . . . .

  • KOLEJORZ666 11 dni temu

    W sobotę gramy z Tarnovia Tarnowo Podgórne . Jest minimalna szansa na zwycięstwo bo przeciwnik ma zagrać w rezerwowym składzie w ósemkę i bez bramkarza , to wszystko na prośbę Bjelicy .

  • kolejorz242 11 dni temu

    to je circus!!!!!!!!!!!

  • KOLEJORZ666 12 dni temu

    Za '' dobrą '' robotę w meczu z Górnikiem , piłkarzyki dostały w nagrodę 3 dni wolnego . Takie rzeczy tylko k.u.r.w.a w Lechu !

  • Maciej Olejniczak 12 dni temu

    To ta chęć tych 3 punktów

  • StaraGwardia 12 dni temu

    dla niektorych Lech wygrał ten mecz 3:1,cóż...

  • kolejorz242 12 dni temu

    pownienem dostać zero

  • kolejorz242 12 dni temu

    Szanowna Redakcjo dostałem 4 pkt za mecz lecha a ja typowalem ale nasze zwycięstwo a nie porażkę

  • KolejowaMachina 12 dni temu

    Świerszczok i Pawłowski z Zagłębia powinni być piorytetem dla Lecha mimo ze ich łączna cena bd oscylować okolo 2 mln euro to rudki i tak by na nich zarobili. W dodatku koniecznie dać szansę tomczykowi. Brakuje mi w lechu młodych polaków tylko gumny gra gdzie nasza akademia brak umiejętnego wprowadzania. Prezesowi potrzebny jest wstrząs w całym zarządzie !

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2017 | IonicCMS