Pogoń - Lech

Piłkarze Lecha Poznań w wyjazdowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy zmierzą się na wyjeździe z zespołem Pogoni Szczecin. Właśnie poznaliśmy wyjściową jedenastkę Kolejorza.

Pewna wygrana! Piast 0-3 Lech

Drużyna Lecha Poznań w spotkaniu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy zmierzy się na wyjeździe z zespołem Piasta Gliwice. Poznaliśmy wyjściową jedenastkę Kolejorza.

Powstanie Muzeum Lecha Poznań!

Umowa na stworzenie projektu muzeum Lecha Poznań została podpisana. Za adaptację wnętrz INEA Stadionu na potrzeby stałej ekspozycji klubowych trofeów, koszulek, pamiątek i innych eksponatów odpowiadać będzie ten sam arch...

Informacje

Pogoń - Lech (zapowiedź)

W 23. kolejce Lotto Ekstraklasy Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Arbitrem głównym spotkania jest Daniel Stefański.  Inauguracja ligi Kolejorz znakomicie rozpoczął 2017 rok w Lotto Ekstraklasie... (więcej...)

Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: własne | Foto: LN/RG, KK

Przewidywany skład Lecha na mecz z Pogonią

Drużyna Lecha Poznań w spotkaniu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy zmierzy się na wyjeździe z zespołem Pogoni Szczecin. Tradycyjnie przed meczem przedstawiamy Wam przewidywany skład Kolejorza. (więcej...)

Bjelica przed meczem z Pogonią

Co trener Lecha Poznań myśli o najbliższym rywalu? Czy Nenad Bjelica patrzy na Pogoń w kontekście środowej potyczki w Pucharze Polski? Przeczytajcie! - Najtrudniejszym rywalem jest zawsze ten następny - ocenia Pogoń chorwack... (więcej...)

Sytuacja kadrowa przed meczem z Pogonią

W najbliższej kolejce Lotto Ekstraklasy Lech Poznań rozegra wyjazdowe spotkanie z Pogonią Szczecin.  Kolejorz jest jedynym zespołem w lidze, który do tej pory nie przegrał spotkania. Poznaniacy mają też czyste konto i... (więcej...)

Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: własne | Foto: LN

Przedstawienie rywala: Pogoń Szczecin

W najbliższej kolejce Lotto Ekstraklasy Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin, aktualnie siódmą drużyną ligowej tabeli. Jak spisywała się drużyna w przerwie zimowej?  (więcej...)

Znamy ceny biletów na finał Pucharu Polski

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej ustalił nowe ceny biletów na najbliższe trzy finały Pucharu Polski. Kolejorz ma wielkie szanse, by trzeci raz z rzędu pojawić się na PGE Narodowym i wreszcie sięgnąć po trofeum. 1 marca o godz... (więcej...)

Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: PZPN | Foto: LN

Kokalović oficjalnie w Lechu!

Elvis Kokalivic przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt z Kolejorzem - SMS o takiej treści otrzymali karnetowicze na chwilę przed godziną 10. (więcej...)

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
0 : 3
Piast Gliwice - KKS Lech Poznań
18.02.2017; 20:30
::Ekstraklasa::
Następny mecz
Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań
24.02.2017; 20:30
::Ekstraklasa::
00

 dni
00

 godzin
09

 minut
53

 sekund




Tabela ligowa
1.Lechia Gdańsk2213352543
2.Jagiellonia Białystok2213412342
3.Legia Warszawa2211452538
4.KKS Lech Poznań2211351938
5.KGHM Zagłębie Lubin219292234
6.Termalica Bruk-Bet Nieciecza2210253034
7.Pogoń Szczecin227342930
8.Korona Kielce229314229
9.Wisła Kraków228323628
10.Arka Gdynia227242926
11.Śląsk Wrocław226223026
12.Cracovia 225312825
13.Wisła Płock226283225
14.Ruch Chorzów227313923
15.Piast Gliwice225223822
16.Górnik Łęczna214213918
Społeczność
Zarejestrowanych: 1204
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 230

Są z nami:
Dyskusja
  • StaraGwardia 50 minut temu

    troche tych pomagierow już sie tu przewinęło,dziś ich już tu nie widzę,pewnie tez mieli za duzo obowiązkow i za to zrezygnowali.

  • Maciej Sadłowski 1 godzinę temu

    @StaraGwardia - zawsze możesz pomóc

  • StaraGwardia 6 godzin temu

    ja wychodze z założenia ze jak sie za coś brać to na powaznie,a jak sie ma pelno innych obowiązkow i nei potrafi sie wszystkiego pogodzić to trzeba z czegoś z rezygnować.Ja wiem ze lechita to maćku takie "twoje dziecko" ale nie robisz tego dla siebie tylko dla nas wszystkich czytelnikow.a od jakiegoś czasu nie można nic dobrego powiedzieć...

  • mazak33 7 godzin temu

    też tak już myślałem

  • StaraGwardia 9 godzin temu

    jesli cos ma być robione na pół gwizdka to czy nie lepiej sie zawinąć?

  • Maciej Sadłowski 12 godzin temu

    Niestety zdajemy sobie sprawę, że spora część zakładek nie jest aktualizowanych. Każdy z nas ma coraz więcej obowiązków - przepraszam i obiecujemy poprawę.

  • slaw53 20 godzin temu

    Może po takich słowach, opiekujący się LT bardziej się ogarnie !!!

  • StaraGwardia wczoraj o 14:58

    Witam,bylem tutaj przez dluższy czas praktycznie od 2010 roku,potem zapomnialem hasla i odwiedzalem was bez konta.Teraz podkusiło mnie o zalożenie nowego konta bo bez tego nie można napisać paru słów.Kiedys sie tu coś działo,na strone wchodzilo sie z wielka ciekawoscia.Ale od dobrego roku strona totalnie umiera.Kiedys wszystko na biezaco wklepywanie,aktualizowane statystyki,baa nawet zakladka rezerw była robiona na bieżąco...Teraz widze ze wszystko zatrzymało sie na 4 kolejce...Zamiast tego masa bezsensownych newsow...pod ktorymi zadnych dyskusji.Ze starych uzytkownikow widze juz tylko garstke ludzi co pokazuje ze strona umiera.No i ta liga typerow co chwile ktos pisze ze nie ma meczy do typowania,kiedys nawet ruszyla liga a liga typerow nie wystartowala od 1 kolejki przez czyjes zaniedbanie.Ktoregos razu byl nawet wpis od zwyciezcy ostatniej edycji LT ze mija kilka miechow a osoba nie dostala nagrod za wygranie edycji.To tylko pokazuje jak to wszystko tu upada.Pamietam jak sam gralem w LT z 2,3 lata temu,nie wiem kto tym wtedy zarzadzał ale po 4-5 kolejek to przodu mozna bylo typowac w zwiazku z czym nie bylo nigdy zadnej obsuwy,czy glupiej wpadki a same mecze i wyniki bardzo szybko aktualizowane.Fajnie bylo w tamtych czasach być częscia tamtej ekipy.

  • KOLEJORZ666 wczoraj o 11:58

    Jakoś nie

  • mazak33 wczoraj o 10:16

    LT znowu nie załadowana... żal

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2017 | IonicCMS