Aforti Holding sponsorem strategicznym Lecha!

Aforti Holding sponsorem strategicznym Lecha!

03.07.2017; 13:01
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

 

Lech Poznań zaprezentował nowego sponsora strategicznego - firmę Aforti Holdings. Umowa pomiędzy stronami będzie obowiązywała przez trzy lata, a logo sponsora pojawi się na nowych koszulkach pierwszego zespołu.

Klaudiusz Sytek (prezes Aforti Holding): Dziękuję, że mamy zaszczyt być sponsorem strategicznym Lecha Poznań. W zeszłym roku byliśmy sponsorem premium, a nasze logo znajdowało się na spodenkach piłkarzy. Poznaliśmy klub od strony biznesowej. Wiemy na co możemy liczyć i jakie są korzyści z tej współpracy. Dziękuję mojemu zespołowi z departamentu marketingu.

 

Karol Klimczak (prezes Lecha Poznań): Bardzo dynamicznie się rozwijamy. To ukoronowanie świetnej współpracy przez rok czasu. Chciałbym podziękować swojemu zespołowi z działy sprzedaży, przez rok pracy zdobyliśmy nasze zaufanie. Bardzo dobre warunki finansowe, umowa na 3 lata. Przystępujemy do naszej współpracy z wielkimi nadziejami.

Więcej o nowym sponsorze strategicznym Kolejorza: Nowy Sponsor Strategiczny Lecha Poznań działa na rynku od 2011 roku, kiedy to Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect. Oferta Aforti Holding skierowana jest do przedsiębiorców i firm z sektora MŚP (mikro, małych i średnich przedsiębiorstw). W portfelu jej usług znajduje się kompleksowa obsługa klienta biznesowego w zakresie finansów osobistych i zarządzania kapitałem przedsiębiorstw.

Do Grupy Finansowej Aforti Holding S.A. należą Spółki zależne: Aforti Finance S.A., specjalizująca się w finansowaniu przedsiębiorstw, Aforti Exchange Sp. z o.o., oferująca internetową wymianę walut, Aforti Collections S.A., zajmująca się zarządzaniem należnościami i windykacją, Aforti Corporate Finance S.A., zajmująca się organizacją finansowania dłużnego dla przedsiębiorców, Aforti Capital Sp. z o.o., ukierunkowana na doradztwo finansowe i strategiczne dla firm, oraz Aforti AC Sp. z o.o. odpowiedzialna za relacje inwestorskie. Grupa działa na rynku polskim i rumuńskim, w najbliższym czasie planuje także wejście na inne rynki europejskie.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS