Bjelica przed Sandecją: Chcemy być skoncentrowani tylko na tym meczu • KKS Lech Poznań - strona internetowa Kolejorza

Bjelica przed Sandecją: Chcemy być skoncentrowani tylko na tym meczu

16.07.2017; 04:36
Dodał: Wojtek Budzyk | Źródło: własne | Foto: LN

Sandecja Nowy Sącz to pierwszy przeciwnik Lecha Poznań w sezonie 2017/2018 Lotto Ekstraklasy. Przed dzisiejszym meczem Kolejorza poznajcie opinię trenera Nenada Bjelicy.

Wszyscy zawodnicy poza Szymonem Pawłowskim są do dyspozycji. Marcin Robak z kolei nie chce grać w Lechu. Ja to szanuję. Lech dał dużo Robakowi. Niektórzy chyba myśleli, że Haugesund będzie podobnym rywalem jak Pelister. My mamy lepszych zawodników indywidualnie. Jedyna różnica to, że oni są w pełni sezonu. Bramki straciliśmy po indywidualnych błędach. Ta obrona grała ze sobą drugi raz więc błędy mogą się zdarzać. Pokazaliśmy, że chcemy awansować i chcieliśmy strzelać. Ostatnie 15 minut dominowaliśmy.

Mamy do dyspozycji Vujadinovica, Lasse Nielsena i Dilavera. De Marco jest nadal kontuzjowany. Brak podziału punktów nie będzie wielką różnicą. Chcemy być skoncentrowani tylko na tym meczu, a potem na spotkaniu Ligi Europy. Chcemy zagrać 39 spotkań na jesień co oznacza, że awansujemy do grupy. Będzie ciężko grać co 3-4 dni, ale mamy wielu piłkarzy i będzie to możliwe.

Sandecja to dobra i doświadczona drużyna. Widzieliśmy ich cztery mecze. Wszystko zależy od nas. My mamy umiejętności by wygrać ten mecz. Koncentracja musi być od pierwszej do ostatniej minuty. Jak tak będzie to mamy duże szanse na zwycięstwo. O rotowaniu składem decyzja będzie zapadać przed każdym meczem. Na pewno wszyscy dostaną swoje szanse. Są zawodnicy którzy chcą grać zawsze. To niemożliwe żeby ktoś zagrał wszystkie spotkania na jesień.