Janicki na testach w Kolejorzu!

Janicki na testach w Kolejorzu!

12.07.2017; 12:51
Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: własne | Foto: -/-

 

"Obrońca Rafał Janicki rozpoczął testy medyczne w Kolejorzu, jeśli zakończą się one pomyślnie, podpisze kontrakt." - SMS o takiej treści otrzymali właśnie  posiadacze karnetów.

Rafał Janicki urodził się 5 lipca 1992 roku w Szczecinie. Środkowy obrońca jest wychowankiem Chemika Police, skąd trafił na wypożyczenie do Ruchu Chorzów. Od lipca 2010 roku jest związany umową z Lechią Gdańsk. W dotychczasowej przygodzie z Ekstraklasą zagrał w 176 meczach, a jego dorobek to 4 gole i 7 asyst. 25-letni gracz został ukarany 39 żółtymi i 1 czerwoną kartką.

 

Potencjalny nowy nabytek Kolejorza w poprzednim sezonie był podstawowym obrońcą Lechii Gdańsk. Rundę zakończył z 28 występami i 1 bramką. Łącznie na boisku przebywał przez blisko 2400 minut. Rafał Janicki do tej pory grał dla młodzieżowych reprezentacji Polski. 25-latek był również powołany przez trenera Adama Nawałkę, jednak w pierwszej kadrze do tej pory nie zagrał. Dodajmy, że jego kontrakt z Lechią Gdańsk wygasa w czerwcu 2020 roku.

Komentarze: (1):
  • W tej Lechii chyba nie chca zajac wyzszego miejsca niz to dajace 4 pozycje, bierzemy z tamtad kogo tylko chcemy, wczesniej Makuszewskiego teraz Janickiego.. a oni znow za rok bede sie zastanawiali czemu to z "reprezentantem polski" Peszkinem nie udalo sie zalapac nawet do pucharow..

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS