Kędziora w Dynamie Kijów!

Kędziora w Dynamie Kijów!

05.07.2017; 11:04
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN/RoG

 

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Kędziora w nachodzącym sezonie będzie reprezentował barwy Dynama Kijów. Ukraińcy za transfer prawego obrońcy mają zapłacić 1,5 miliona euro - poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

Finalizacja transferu Tomasza Kędziory nastąpi dopiero za kilka dni, a to dlatego, że młodzieżowy reprezentant Polski przebywa na urlopie w Grecji. -  Wraca w czwartek i wtedy zostanie dokładnie ustalone, kiedy poleci do Kijowa na testy medyczne. Zapewne będzie to na przełomie tego i następnego tygodnia - czytamy na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

 

Tomasz Kędziora będzie zatem trzecim zawodnikiem Kolejorza, który w ostatnich latach przenieśli się do Dynama Kijów. Ukraińcy kupili wcześniej Łukasza Teodorczyka, a obecnie barwy zespołu reprezentuje Tamas Kadar.

Tomasz Kędziora

- Kędziorą poważnie zainteresowane było także włoskie Lazio, ale ostatecznie bardziej konkretni byli Ukraińcy. W miniony weekend odbyły się decydujące negocjacje - w tym samym miejscu, co kilka temu w przypadku Teodorczyka, czyli w Księstwie Monako. Tam mieszka bowiem Ihor Surkis, ukraiński polityk, biznesmen, współwłaściciel i prezes Dynama - podsumowano w materiale.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS