Kędziora wyleciał do Kijowa

Kędziora wyleciał do Kijowa

11.07.2017; 07:21
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: Twitter | Foto: LN/RoG

 

Tomasz Kędziora jest kolejnym zawodnikiem Lecha Poznań, który latem zmienia otoczenie. Prawy obrońca w poniedziałek wieczorem wyleciał do Kijowa, gdzie przejdzie testy medyczne w miejscowym Dynamie.

- F-MG i Tomek Kędziora w drodze na testy medyczne - możemy przeczytać na oficjalnym profilu twitterowym agencji menadżerskiej zajmującej się zawodnikiem Lecha Poznań. Nie od dzisiaj wiadomo, że prawy obrońca młodzieżowej reprezentacji Polski po urlopie miał udać się na testy do Dynama Kijów. Ukraińcy za transfer lechity mają zapłacić około półtora miliona euro.

 

Tomasz Kędziora zasilił szeregi Lecha Poznań w lipcu 2010 roku. Dwa lata później został włączony do kadry pierwszego zespołu. Na boiskach Lotto Ekstraklasy zagrał w 117 spotkaniach, strzelając pięć goli i notując jedenaście asyst. Nie można również zapomnieć o licznych występach w rozgrywkach pucharowych - w Polsce i Europie. Łącznie uzbierało się 151 meczów w barwach Kolejorza. Jego dorobek zakończył się na dziesięciu trafieniach i dwunastu asystach.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS