Kownacki: Nie zawracam sobie tym głowy

Kownacki: Nie zawracam sobie tym głowy

15.02.2017; 10:15
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/Michał Perzanowski

 

Dawid Kownacki jest bez dwóch zdań jednym z zawodników, którzy latem mogą odejść z Lecha Poznań. Młodzieżowy reprezentant Polski już zimą nie mógł narzekać na brak zainteresowania, aczkolwiek sam przyznał, że nie zawraca sobie tym głowy.

- Wiem, że jestem obserwowany, ale nie zawracam sobie tym głowy. Nasz zawód jest taki, że z każdej strony zawsze jesteś obserwowany i oceniany. Trzeba się do tego przystosować. Zrozumiałem to się do tego dostosowuję - powiedział Dawid Kownacki.

 

Młodzieżowy reprezentant Polski już zimą otrzymał konkretną ofertę transferu do Fiorentiny. Włosi za transfer napastnika zaoferowali trzy miliony euro, jednak spotkali się z odmowa. Poznaniacy mogą zgarnąć za Kownackiego zdecydowanie więcej po sezonie i Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Polsce.

Dawid Kownacki - Lech Poznań

- Nie zawracam sobie głowy tym, że inne kluby mnie obserwują. Jestem w Lechu Poznań i na skupiam się na tym, żeby pomóc drużynie w zdobyciu mistrzostwa Polski oraz Pucharu Polski. Robię po prostu swoje. Z dnia na dzień staram się być lepszym i mam nadzieję, że tak będzie - podsumował Dawid Kownacki.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS