Lech negocjuje Puchar Polski!

Lech negocjuje Puchar Polski!

15.02.2017; 13:33
Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RG

 

Delegacja Lecha Poznań w środowe popołudnie spotka się z Najwyższą Komisją Odwoławcza PZPN. Omówione zostaną kwestie związane z wnioskiem siedmiokrotnego mistrza Polski o darowanie lub zawieszenie kar nałożonych na Kolejorz po finałowym spotkaniu Pucharu Polski w ubiegłym sezonie. 

Do Warszawy udali się: prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak, mecenas Paweł Kokot, a także prezes Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań, Radosław Majchrzak. Celem negocjacji jest umożliwienie rozegrania meczu półfinałowego Pucharu Polski Lech - Pogoń z udziałem publiczności.

 

- Kibice są zawsze naszym "dwunastym zawodnikiem" i ich doping jest dla nas niezwykle ważny, zwłaszcza podczas tak kluczowego starcia, jakie czeka nas na przełomie lutego i marca - mówi szef Lecha. - Ponieśliśmy już dotkliwą karę, teraz chcemy by sympatycy Kolejorza mogli go ponownie wspierać w istotnym momencie. To, jak ważny w regionie jest Lech widać było po trybunach w miniony piątek, gdy przy odczuwalnej temperaturze rzędu -18 stopni Celsjusza drużynę wsparło ponad 10 tysięcy kibiców. Wielkie dzięki dla nich za to, że przyszli i byli z nami! - dodaje.

O przebiegu sprawy będziemy informować na bieżąco. 

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS