Lech zainteresowany Fojutem!

Lech zainteresowany Fojutem!

02.07.2017; 08:54
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN

 

Jarosław Fojut jest jednym z zawodników łączonych z Lechem Poznań - poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego. Działacze Kolejorza mieli już podjąć rozmowy w sprawie ewentualnego sprowadzenia defensora.

Wkrótce możemy spodziewać się transferu środkowego obrońcy do Lecha Poznań. Działacze klubu prowadzą sporo rozmów na różnych frontach, a jednym z piłkarzem, który znalazł się na celowniku Kolejorza jest Jarosław Fojut z Pogoni Szczecin. Co ciekawe, w przeciwnym kierunku miałby trafić Szymon Pawłowski, któremu ciężko o miejsce w pierwszym składzie Lecha Poznań.

 

- Fojut występuje w Pogoni od 2015 roku. W minionym sezonie wystąpił w lidze w 31 meczach, w których strzelił dwa gole. To twardo, agresywnie grający obrońca, który nie boi się fizycznej walki z przeciwnikami. W swojej karierze sporo lat spędził w klubach zagranicznych - czytamy w materiale Przeglądu Sportowego. W polskiej Ekstraklasie wystąpił w 119 meczach, zdobywając 6 bramek.

Lech poznań

Trener Nenad Bjelica zapowiedział, że potrzebuje w zespole nowych obrońców. Z klubu odeszli już Maciej Wilusz do FK Rostów oraz Jan Bednarek do Southampton. W ich miejsce sprowadzono dotąd Vernona De Marco, a także Emira Dilavera.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS