Majewski przed Sandecją: Od początku chcemy pokazać dobrą piłkę

Majewski przed Sandecją: Od początku chcemy pokazać dobrą piłkę

16.07.2017; 04:46
Dodał: Wojtek Budzyk | Źródło: własne | Foto: LN

 

Lech Poznań w dzisiejszym spotkaniu zagra na INEA Stadionie z zespołem Sandecji Nowy Sącz. Gościem przedmeczowej konferencji prasowej był Radosław Majewski. Poznajcie opinię środkowego pomocnika Kolejorza.

 

W tym sezonie chcielibyśmy minimum być na podium. Osobiście mogę powiedzieć, że zakładamy sobie taki cel. Pierwszy mecz ligowy zawsze jest ciężki. To zupełnie inna rywalizacja niż w Lidze Europy. Sandecja na fali awansu będzie chciała się pokazać z dobrej strony. My jesteśmy Lech Poznań i od początku będziemy chcieli pokazać dobrą piłkę. Taka jak w końcówce poprzedniego sezonu a nie z jego początku.

Nigdy wcześniej nie widziałem Sandecji w akcji. Będziemy ją analizować dziś i jutro. To my mamy być przygotowani na 100-110% w każdym spotkaniu. Musimy od razu pokazać się z dobrej strony i zacząć ligę z przytupem. Zrobiliśmy wszystko żeby nowi zawodnicy szybko się zaaklimatyzowali. Język jest jeden – język futbolu. Będziemy kontynuować to co nakreślił trener Bjelica.

W drugiej połowie dowiedliśmy, że fizycznie jesteśmy przygotowani. Pierwsza była trudniejsza. Mentalnie na pewno jesteśmy gotowi. Jest wszystko na dobrej drodze ku wysokiej dyspozycji.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS