Mecz z Pogonią z kibicami!

Mecz z Pogonią z kibicami!

15.02.2017; 17:00
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: 90minut.pl | Foto: LN/RoG

 

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN w dniu dzisiejszym rozpoznała dwa odwołania, w tym Lecha Poznań w sprawie półfinałowego meczu Pucharu Polski z Pogonią Szczecin. Okazuje się, że mecz z Portowcami na INEA Stadionie będzie rozegrany z udziałem kibiców.

- W sprawie wniosku klubu Lech Poznań SA z 3 lutego 2017 roku w przedmiocie darowania lub zawieszenia kar dyscyplinarnych wymierzonych na mocy orzeczenia Najwyższej Komisji Odwoławczej z 28 czerwca 2016 roku w związku ze zdarzeniami, do których doszło podczas Finału Pucharu Polski w sezonie 2015/2016 rozgrywanego 2 maja 2016 roku.  Postanowiono uwzględnić częściowo przedmiotowy wniosek i darować karę polegającą na zakazie udziału publiczności w spotkaniach Pucharu Polski z udziałem KKS Lech Poznań SA w roli gospodarza - czytamy w oficjalnym komunikacie.

To oznacza, że półfinałowe spotkanie Lecha Poznań z Pogonią Szczecin na INEA Stadionie zostanie rozegrane z udziałem kibiców. Najwyższa Komisja Odwoławcza utrzymała jednak karę na ewentualny finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Lech Poznań

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS