Motała: Z optymizmem na nowy sezon

Motała: Z optymizmem na nowy sezon

14.07.2014; 11:19
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: Ln

 

- Oczekiwania w Lechu są bardzo wygórowane. Każdy liczy na to, żeby Lech walczył o mistrzowski tytuł, Puchar Polski oraz mamy marzenie, żeby wrócić do fazy grupowej Ligi Europy - powiedział menadżer Dariusz Motała przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem 2014/2015.

Piłkarze poznańskiego Lecha zdają sobie doskonale sprawę z faktu jakie cele zostały przed nimi postawione przed nadchodzącym sezonie. Menadżer zespołu wierzy, że zawodnicy poradzą sobie zarówno w Ekstraklasie, Lidze Europy, jak i Pucharze Polski. - Chcemy zaatakować wszystkie trzy pola. Będzie to trudne, ale uważam, że mamy silny skład i zgrany zespół. Możemy z optymizmem patrzeć na nowy sezon - przyznał Dariusz Motała w rozmowie z dziennikarzem naszego serwisu internetowego.

Gra na wszystkich polach rozgrywkowych oznacza dla Kolejorza rozgrywanie spotkań co trzy dni. Przy Bułgarskiej wiedzą jednak, że piłkarze są odpowiednio przygotowani do ciężkiej walki. - Nie możemy zlekceważyć polskiej ligi kosztem Ligi Europy oraz zlekceważyć europejskie puchary kosztem rodzimej ekstraklasy. Wszystko jest przygotowane tak, aby piłkarze byli w stu procentach gotowi do rywalizacji. Przed nami długa droga, ale wszystko zostało tak skonstruowane, żeby piłkarze byli przygotowani do walki - powiedział menadżer pierwszej drużyny.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS