Robak dłużej w Lechu Poznań!

Robak dłużej w Lechu Poznań!

17.02.2017; 08:17

 

Marcin Robak będzie kontynuował karierę w zespole Lecha Poznań. Doświadczony napastnik spełnił warunki przedłużenia kontraktu, dlatego nastąpiło jego automatyczne przedłużenie do czerwca 2018 roku - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Warto w tym momencie dodać, że poprzednia umowa Marcina Robaka obowiązywała do zakończenia obecnego sezonu. Napastnik rozegrał w Kolejorzu odpowiednią liczbę meczów, dlatego jego kontrakt został automatycznie przedłużony o kolejny sezon.

 

- Cieszymy się, że Marcin pozostanie z nami na kolejny rok. W obecnym sezonie swoją dobrą grą potwierdza, że jest wysokiej klasy napastnikiem. Zdobył już kilkanaście bramek i jest najskuteczniejszym zawodnikiem z obecnie występujących na boiskach ekstraklasy. Liczymy na to, że podtrzyma swoją skuteczność i pomoże nam w osiągnięciu sukcesu sportowego w tym roku - powiedział wiceprezes Piotr Rutkowski.

Marcin Robak

Z tego faktu zadowolony jest również sam zainteresowany, który w sezonie 2016/2017 walczy o koronę króla strzelców Ekstraklasy. - Cieszę się, że będę mógł reprezentować barwy Lecha w przyszłym sezonie. Przed klubem i przede mną wiele wyzwań, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Fajnie przy tym wszystkim byłoby nastrzelać jeszcze wiele goli i cieszyć nimi kibiców - podsumował.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS