Tomczyk z nowym kontraktem!

Tomczyk z nowym kontraktem!

17.07.2017; 17:55
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN

 

Bardzo dobra wiadomość napłynęła do nas dzisiaj z Bułgarskiej. Nowy kontrakt z Lechem Poznań podpisał Paweł Tomczyk. Umowa z 19-letnim napastnikiem będzie obowiązywała do czerwca 2021 roku.

- Marzenia się spełniają. Kolejnym jest to, by na stałe zagościć w pierwszym składzie i zdobyć dla tego klubu wiele bramek. Tych jeszcze nie ma, ale liczę na to, że gdy dostanę szansę w pierwszej drużynie, to ją wykorzystam. Chcę strzelać nie tylko w sparingach, ale też w lidze. Podpisałem kontrakt, bo ufam klubowi i wiem, że on pomoże mi się rozwinąć - powiedział Paweł Tomczyk po podpisaniu kontraktu z Lechem Poznań.

 

- Paweł dysponuje instynktem strzeleckim. To coś, czego nie da się wytrenować i wyćwiczyć. Ta skuteczność jest jego atutem. Wiemy, że musi mieć możliwość regularnej gry. Tylko wtedy może się rozwinąć i stawać lepszym zawodnikiem. Staramy się stworzyć Pawłowi takie warunki. I jednym z nich jest też nowy kontrakt, który daje zawodnikowi stabilizację. To sygnał, że na niego stawiamy i jesteśmy w stosunku do niego cierpliwi - przyznał z kolei wiceprezes Piotr Rutkowski.

Lech Poznań

Paweł Tomczyk w rundzie jesiennej nie będzie reprezentował barw Kolejorza. Utalentowany napastnik najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała, dla którego zagrał już w sparingach, strzelając kilka goli.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS